BBRC

Liga Rugby Tag - pierwszy turniej

7 marca w Hal i Parkowej odbędzie s ię niezwykłe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy w Polsce odbędą się tam jednocześnie zawody w Rugby Tag dla Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych.
W Gimnazjalnej Lidze Rugby Tag weźmie udział 6 szkół ( z Łodzi i Wiączynia Dolnego).
W Lidze Rugby Tag udział wezmą 4 Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych.
- Bardzo nas cieszy, że rugby w Łodzi staje s ię coraz bardziej popularne wśród młodzieży i nauczyciel i . Mi łe jest też, że klub BBRC Łódź jest coraz bardziej rozpoznawalny i może organizować takie imprezy. Mam nadzieję, że wśród tych młodych ludzi znajdą s ię Ci , którzy zagrają pewnego dnia derby z Budowlanymi – mówi Zbigniew Grądys, prezes BBRC Łódź.
Imprezy odbywają się dzięki uprzejmości Dyrektora Cent rum Sportu i Rekreacj i - Pana Krzysztofa Wesołowskiego oraz przy współpracy z Urzędem Miasta Łodzi.

O godzinie 11.00 startuje Liga Rugby Tag dla szkół ponadgimnazjalnych- będzie to debiut szkół w tej odmianie rugby. Nie zabraknie też akcentów klubowych, ponieważ w jednej z drużyn będzie można zobaczyć Atomówki BBRC Łódź, które zmierzą się ze swoimi kolegami z drużyny Kadetów BBRC Łódź, co zdecydowanie urozmaici rozgrywki.

Udział w turnieju zapowiedziały szkoły:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19;
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15,
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3;
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.

Zapraszamy wszystkie szkoły do zabawy z nami. Kolejne zmagania już 21 marca - będą to rozgrywki finałowe.