BBRC

Finał Ligi Rugby Tag - 21 marca 2011

21 marca w Centrum Sportu i Rekreacji zakończyła się Liga Rugby Tag dla szkół ponadgimnazjalnych. Liga odbyła się dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Wesołowskiego Dyrektora CSiR.
W lidze udział wzięły 4 szkoły:
Zespół Szkół Ponad Gimnazjalnych nr19
Zespół Szkół Ponad Gimnazjalnych nr4
Zespół Szkół Ponad Gimnazjalnych nr15
Zespół Szkół Ponad Gimnazjalnych nr3
 
Mecze odbywały się każdy z każdym i rywalizacja była bardzo wyrównana, bo padły aż dwa remisy.
Ostatecznie najlepsza okazał się ZSP nr19, w którego szeregach zagrały dwie Atomówki: Patrycja Badowska i Izabela Luc, która została także najlepszą zawodniczką turnieju.
 
Kolejne miejsca zajęły ZSP nr4; ZSP nr15 i ZSPnr3.
Na turnieju obecni byli Krzysztof Wesołowski dyrektor CSiR oraz Rafał Makrwant Radny Miejski i zarazem zawodnik BBRC Łódź. Wręczali nagrody uczestnikom turnieju.
 
Była to druga i ostatnia kolejka. W przyszłym roku planujemy kontynuację Ligi i już dziś zapraszamy chętnych do zgłaszania się - mówi Zbigniew Grądys Organizator. - Planujemy jeszcze w tym roku 16 kwietnia przy okazji Rugby Rabanu zorganizować Turniej Rugby Tag otwarty dla wszystkich.
 
- Turniej można uznać za bardzo wartościowy, bo dzięki niemu mamy nabór do naszej sekcji Kadetów- mówi Joanna Zjawiona (trenerka). Wyrównany poziom świadczy o tym, że młodzież jest zaznajomiona z owalną piłką.
 
Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia rugby w soboty o g 10 na Stadion „Łodzianki”