BBRC

Pierwszy Turniej Młodzików - 05.10.2015

Dnia 3.10.2015 odbył się w Łodzi Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. W t urnieju młodzików wzięły udział cztery zespoły: Gorce Raba Niżna, KS Budowlani Łódź, BBRC Łódź, Orkan Sochaczew.

Pomimo woli walki i wielkiego zapału zawodników, niestety ulegli we wszystkich spotkaniach, choć udawało im się urywać punkty w poszczególnych meczach.

- W drużynie jest potencjał i wola walki, ale brakuje jeszcze dużo umiejętności i techniki w grze. – mówi Szymon Walczak trener - Duża grupa zawodników to uczniowie Gimnazjum nr 41, którzy uczęszczają do klasy sportowej. Przygodę z rugby w większości rozpoczęli od września. Mam nadzieję, że dzięki temu że są razem w klasie przyniesie to lepszy wymiar na boisku już wiosną.

Wyniki spotkań: BBRC - Orkan 5:39, BBRC - KSB 0:48, BBRC - Gorce 5:29 wszystkie punkty dla BBRC zdobył Mieszko Borowski 10 pkt.

Zagraliśmy w składzie:

Jonasz Łysoniewski; Jakub Woźniak; Dawid Jelinek; Łukasz Drozda; Mateusz Gębalski; Mieszko Borowski; Dawid Nowicki; Bartosz .Morawski; Aleksandra Gregowska; Antonio Janowski; Daniel Chorąziak; Wiktoria Kucharska; Jakub Hala; Kacper Połeć. Trenerzy: Szymon Walczak, Jakub Grzegorczyk