BBRC

Sparing Kadetów BBRC Łódź- wyniki

22 października na stadionie Włókniarza Zgierz kadeci BBRC Łódź rozegrali kolejny sparing z drużyną kadetów ze Zgierza, trenowanych przez Przemysława Pietrzaka.Sparing rozegrany został w formie turniejowej, czyli drużyny zagrały 3 mecze po 7 minut z przerwami 10 minutowymi. Wszystkie 3 mecze wygrali Kadeci BBRC Łódź wynikami- kolejno19:5,19:12 i 12:5. W meczach widzowie mogli obserwować nie tylko dobre akcje punktowe, ale przede wszystkim ogromne zaangażowanie i serce zostawione na boisku przez młodych adeptów rugby. Najlepiej punktującym i wyróżniającym się zawodnikiem był Patryk Łuczak.
Kadeci BBRC Łódź zagrali w składzie: Patryk Łuczak, Wojciech Walas, Adrian Loba, Jakub Rybarczyk, Maciej Rudalski, Łukasz Trzciński, Piotr Staniek, Radosław Bilski, Arkadiusz Drużdż
Punkty dla BBRC zdobyli: Patryk Łuczak-18 pkt, Łukasz Trzciński-10 pkt, Wojciech Walas-7 pkt Adrian Loba,Piotr Staniek po 5 pkt
Trenerzy: Magdalena Jarecka, Szymon Walczak