BBRC

Mecz Kadetów z Budowlanymi Lublin - 7 XI 2015

Kadeci rozegrali kolejny mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Polski Kadetów. Mecz odbył się 7 listopada w Lublinie z Budowlanymi.
 Gospodarze okazali się lepsi i wygrali 36:0 (24:0). Początek meczu mógł się podobać, obfitował w ładne rajdy zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Niestety pierwsze punkty zdobyli Budowlani i to demotywowało naszych zawodników, którzy bronili się oddając całą inicjatywę gospodarzom.

- Mamy młodą drużynę która wspiera się młodzikami – mówi trener Zbigniew Grądys. – większość zawodników trenuje od wakacji, dlatego powoli wdrażamy się w rugby. Na pewno jest to perspektywiczna drużyna, która z meczu na mecz robi postępy.
Podsumowując to spotkanie, bardzo ładnie gramy przy rakach, poprawiliśmy bardzo obronę indywidualną, zawodnicy zaczęli szarżować. Brakuje nam tylko składnych akcji ofensywnych i rozrzucenia piłki w ataku. Przed nami jeszcze mecz z Budowlanymi Łódź 13 listopada i kończymy rundę.
W tym sezonie wybieramy się na obóz sportowy w Ferie i liczymy na wsparcie naszych sympatyków, a także na to że pozwoli nam podnieść poziom sportowy.

 BBRC Łódź wystąpiło w składzie: Bartosiewicz Aleksander, Borowski Mieszko, Chorąziak  Dawid, Czernicki Jakub,  Górny Dominik,  Ignaczak Jakub, Jelinek Dawid, Kaczmarek Mikołaj, Kocik Maciej, Lewandowski Jakub,  Łysoniewski Jonasz, Maj Michał, Morawski Bartosz, Nowicki Dawid, Posiadała Maciej(k), Pryszka Dawid, Sucharzewski Bartek,  Syska Jakub, Wożniak  Artur,  Żylak Krystian. Trenerzy: Zbigniew Grądys, Szymon Walczak