BBRC

KADECI - BBRC Łódź vs Juvenia Kraków 2-04-2015

Kadeci BBRC Łódź 2 kwietnia 2015r gościli u siebie w ramach eliminacji do OOM Juvenię Kraków. Pogoda była iście zimowa, ponieważ tuż przed meczem spadł śnieg, który pokrył całe boisko. W rundzie jesiennej nasi zawodnicy pokonali Juvenię 10:3, dlatego mieli spore apetyty przed meczem. Mecz rozpoczął się dobrze i nasi zawodnicy zaczęli od mocnego uderzenia i przez pierwsze 10 minut nie wychodzili z 22m przeciwnika, co zaowocowało przyłożeniem Maćka Posiadały. Niestety pomimo iż w pierwszej części meczu przeważaliśmy nad Juvenią to proste błędy i przejęcie piłki przez drużynę przyjezdną owocowało punktami. Pomimo iż pierwsza połowa ewidentnie należała do łodzian, to nie mogli się przebić przez obronę. Na koniec meczu Juvenia otworzyła worek z punktami i wygrała 34:5.