BBRC

Eliminacje do OOM - Kraków

W środę 29 maja drużyny Kadetów i Juniorów w mieście Smoka Wawelskiego rozegrali mecze eliminacyjne do Mistrzostw Polski. Niestety stolica Małopolski nie okazała się gościnna dla naszych młodych rugbistów.

Pierwszy mecz rozegrali Kadeci, którzy ulegli Juveni 24:10 choć pierwsza połowa to były punkty za punkty i do przerwy wynik 19:10 dla Krakowa. W drugiej połowie padło tylko jedno przyłożenie dla Juveni Kraków i mecz zakończył się wynikiem 24:10.
- Spotkały sie dwie równorzędne ekipy grupy południowej w pierwszym meczu w Łodzi w kwietniu Kadeci BBRC przegrali 13-7.
Do Krakowa jechaliśmy nastawieni na zwyciestwo
. - mówi Szymon Walczak trener. Niestety drużyna Juveni była lepiej zorganizowana w formacji ataku, stworzyła kilka sytuacji które w pełni wykorzystała w polu punktowym. Wynik do przerwy 19:10 dla Juveni. Na szczególną pochwałę zasługuje filar młyna Daniel Mirowski który dwa razy przedarł się na pole punktowe przeciwnika i zdobył 10 pkt  - chwali trener.