BBRC

BBRC ŁÓDŻ vs Juvenia Kraków - 14X2015

 14 października w Dzień Nauczyciela Kadeci rozegrali mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Polski Kadetów z Juvenią Kraków.
Mecz miał raczej jednostronny przebieg i zakończył się wynikiem 0:88 dla gości.

- Trudno mi coś powiedzieć o tym meczu – mówi trener Zbigniew Grądys – zwłaszcza że zagrało w nim 6 młodzików którzy trenują od września w klasie rugby, do tego 7 zawodników trenujących krócej niż pół roku i tylko 6 którzy grają dłużej niż rok. Jedno jest pewne mamy perspektywy na to aby się ogrywać i w końcu przełamać złą passę. Bardzo pocieszające jest ze jesteśmy wystawić cały skład ze zmianami i mamy dublerów na każdą pozycję. Czekają na jeszcze dwa mecze z Budowlanymi Łódź i Budowlanymi Lublin i szykujemy się na koleją rundę. Zwłaszcza że w planach mamy obóz w Ferie i liczymy że kilku zawodników złapie się do kadr wojewódzkich.

Zagraliśmy w składzie:
Bartosiewicz Aleksander; Drozda Michał; Górny Dominik; Ignaczak Jakub; Kaczmarek Mikołaj; Maj Michał;  Posiadała Maciej; Sucharzewski Bartek; Syska Jakub; Czernicki Jakub; Pełka Mikołaj; Lewandowski Jakub; Jelinek Dawid; Morawski Bartosz; Nowicki Dawid; Borowski Mieszko; Łysoniewski Jonasz; Woźniak Jakub; Pryszka Dawid;