BBRC

Atomówki jadą na finał

Już w najbliższy piątek 11 listopada łódzkie rugbystki ukoronują sezon 2011 Turniejem finałowym IV-tym Grand Prix o Mistrzostwo Polski w Rugby 7 Kobiet. Miejsce wydarzenia nie jest przypadkowe. Jak co roku finał odbywać się będzie na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni. Wtedy też po podsumowaniu wyników wszystkich czterech Turniejów Grand Prix ogłoszona zostanie  drużyna Mistrzyń Polski w Rugby 7 Kobiet 2011. Pierwszy mecz przewidziany jest na godzinę 11:45, zakończenie turnieju i koronacja zwycięzców na godz. 17.00. Łodzianki spotkają się w grupie z mocnymi drużynami Lady’s Frog’s Warszawa , Diablice Ruda Śląska, Atomówki BBRC Łódź, Czarne Pruszcz Gdański.
W roku ubiegłym sezon skończyły na czwartej lokacie.
- Mamy szanse obronić czwartą lokatę z poprzedniego roku ale łatwo nie będzie. W poprzednim finale też startowaliśmy jako piąta drużyna a ostatecznie dziewczyny wywalczyły czwartą lokatę. – Zbigniew Grądys trener.

Klasyfikacja w po III Turniejach wygląda następująco:
1. Mario Lechia Gdańsk
2. Lady’s Frog’s Warszawa
3. Tygrysice Orkan Sochaczew
4. Diablice Ruda Śląska
5. Arka Girl’s Gdynia
6. Atomówki BBRC Łódź
7. Czarne Pruszcz Gdański
8. Rugby Club Częstochowa

 
Atomówki wystąpią w składzie: Dominika Rudalska, Marta Jarecka, Iza Luc, Edyta Krukowska, Patrycja Badowska, Iza Walczak, Małgosia Tarasiewicz, Joanna Zjawiona, Roksana Świerczewska, Magdalena Jarecka, Aleksandra Szałapska, Klaudyna Kabzińska. Trener Zbigniew Grądys.