BBRC

Mała Liga Rugby Tag Finał 2015/2016

22 marca 2016 roku przy wspaniałej oprawie jaką miało miejsce otwarcie wielofunkcyjnego boiska z pierwszym w Polsce szkolnym boiskiem typu orlik do Rugby w Gimnazjum nr 41 odbył się V i ostatni turniej Małej Ligi Rugby Tag.
Młodzi zawodnicy walczyli o ostatnie punkty do klasyfikacji generalnej, które decydowały o medalach. Najlepszą szkołą w obu kategoriach okazała się prowadzona przez Pana Andrzeja Zyberta SP 1.
W klasach V i VI zażarte rywalizacje toczyły między sobą dwie szkoły SP 139 prowadzona przez Jakuba Grzegorczyka oraz SP 51 prowadzona przez Michała Walczaka. SP 51  w ostatnim meczu okazała się lepsza i zajęła drugie miejsce.
W kategorii klas III- IV niesamowity postęp zrobiła prowadzona przez Piotra Leniarta drużyna SP 10, która z turnieju na turniej radziła sobie coraz lepiej i dziś zgarnęła srebrne medale.
Mała Liga Rugby Tag dobiegła końca jednak cieszymy się już na zbliżającą się rundę wiosenna i wyjazdy klubowe gdzie uczniowie grający w Małej Lidze razem będą bronić barw BBRC Łódź na Ogólnopolskich Turniejach Dzieci i Młodzieży.

 KLASYFIKACJA GENERALNA KLAS III – IV

1. Szkoła Podstawowa nr 1
2. Szkoła Podstawowa nr 10
3. Szkoła Podstawowa nr 111
4. Szkoła Podstawowa nr 51
5. Szkoła Podstawowa nr 139

 

KLASYFIKACJA GENERALNA KLAS V – VI

1. Szkoła Podstawowa nr 1
2. Szkoła Podstawowa nr 51
3. Szkoła Podstawowa nr 139
4. Szkoła Podstawowa nr 111
5. Szkoła Podstawowa nr 10

Najlepsza Zawodniczka : Izabela Gumińska Sp 10 klasa IV

Najlepszy Zawodnik : Mikołaj Zieleniewicz Sp 1 klasa IV