BBRC

Dla Sponsora

Zachęcamy Państwa do współpracy i aktywnego wsparcia budowy swojej silnej marki, dzięki wizerunkowi, jakim rugby cieszy się w Polsce i na świecie. Sport to coraz częściej wykorzystywany instrument promocji usług i produktów. Rugby to wyjątkowa dyscyplina, która sprawia, że siła firmowego przekazu jest mocna, a reklama  zapamiętana i kojarzona. Z pewnością pozwoli to Państwu wyróżnić się na rynku, przynosząc dodatkowe korzyści wizerunkowe. Warto dodać, że firma, która sponsoruje sportowców, postrzegana jest jako solidny parner biznesowy o dobrej kondycji finansowej. BBRC Łódź to klub, który zrzesza pasjonatów rugby. W ciągu zaledwie 5 lat wychowaliśmy 8 Reprezentatntów Polski, w tym 3 mężczyzn i aż 5 kobiet. Kilkoro z nich swoje pierwsze kroki w rugby stawiało właśnie w BBRC Łódź. Jako grupa zawodników i wolontariuszy pracujemy na rzecz społeczności lokalnej, aktywnie promując rugby wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców miasta. Zależy nam na wspieraniu szkolenia i rozwoju zwłasza najmłodszych zawodników i zawodniczek naszego klubu.

W klubie szkolenie prowadzone jest w trzech sekcjach:

Seniorzy - biorą udział w rozgrywkach Polskiej Ligi Rugby 7 (sezon 2009/2010 III miejsce) oraz w I Lidze Rugby XV 

Atomówki - sekcja żeńska rugby 7, zawodniczki biorą udział w Mistrzostwach Polski  Rugby 7 Kobiet (w 2010 r. zajęły IV miejsce), w Pucharze Polski (w 2011 r. V miejsce) oraz w Mistrzostwach Polski w Beach Rugby (w 2010 r. brązowy medal, w 2011 r. srebrny medal)

Kadet - młodzież w wieku 16-17 lat, w tym roku zadebiutowali w Mistrzostwach Polski Kadetów w Rugby 7

Klub organizuje także liczne imprezy sportowe, a także realizuje zadania powierzone przez Urząd Miasta Łodzi.
Najważniejsze imprezy BBRC Łódź:

Gimnazjalna Liga Rugby Tag - liga organizowana w okresie październik - marzec, rozgrywki Gimnazjów w  bezkontaktowej odmianie rugby na hali.

Rugby Raban
- turniej regionalny dla drużyn z województwa łodzkiego w Rugby7 oraz zaproszonych z Polski.


Łódź Sevens Cup 
- międzynarodowy turniej w Rugby7, na którym goszczą najlepsze drużyny z Polski i zagranicy.
 

Trener Osiedlowy - organizacja zajęć dla młodzieży w czasie wakacji. Akcja organizowana wspólnie z UMŁ.

Ferie z Rugby7
- organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.
Szczegółowe informacje o imprezach można znaleźć w zakładce "Imprezy Sportowe"

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszym klubem prosimy o kontakt. Przyjedziemy do Państwa lub zaprosimy Państwa do nas.