BBRC

Turniej w Sochaczewie

Kolejny turniej z cyklu Ligi Rugby 7. W turnieju zajęliśmy 6 miejsce na 8 drużyn.
W klasyfikacji ogólnej awansowaliśmy z 13 na 11 miejsce z 25pkt.
Zagraliśmy w składzie:
Maciej Sikorski; Jakub Wojciechowski; Patryk Drygacz; Konrad Krasuski; Michał Pająk; Rafał Makrwant; Tomasz Matuszewski; Wojciech Pawenta; Krzysztof Ruduś; Błażej Budzisz, Marek Wasiński; Andrzej Topolski; Łukasz Gontarek, Zbigniew Grądys(trener).

Rozegraliśmy kolejny Turniej z cyklu Rugby 7 w Sochaczewie. Zajęliśmy kolejny raz 6 miejsce na 8 drużyn. W klasyfikacji ogólnej zajmujemy 11 miejsce na 40 drużyn i awansowaliśmy z miejsca 13. Graliśmy w GRUPIE B
Alfa Bydgoszcz
Orkan II
Brygada Bałuty RC
Nowy Dwór RK


GRUPA A
AZS Folc Warszawa
Orkan Sochaczew I
Koliber Sosnowiec
Unislavia

Zagraliśmy w składzie: Zbigniew Grądys (trener) Maciej Sikorski/Michał Pająk; Patryk Drygacz/Konrad Krasuski; Jakub Wojciechowski/Rafał Markwant; Tomasz Matuszewski; Wojciech Pawenta; Krzysztof Ruduś/Błażej Budzisz; Marek Wasiński/Andrzej Topolski/Łukasz Gontarek


Brygada Bałuty RC - Orkan II 14:45
Skład:
Maciej Sikorski/Michał Pająk; Patryk Drygacz/Konrad Krasuski; Jakub Wojciechowski; Tomasz Matuszewski; Wojciech Pawenta; Krzysztof Ruduś; Marek Wasiński/Błażej Budzisz/Łukasz Gontarek trener Zbigniew Grądys
Punkty:
Krzysztof Ruduś 9
Wojciech Pawenta 5
Przy zatrzymywaniu przeciwnika Maciej Sikorski zerwał więzadła krzyżowe kolana.


Brygada Bałuty RC - Nowy Dwór RK 8:5
Skład:
Michał Pająk; Patryk Drygacz/Konrad Krasuski; Jakub Wojciechowski; Tomasz Matuszewski; Wojciech Pawenta; Krzysztof Ruduś; Łukasz Gontarek/Marek Wasiński/Andrzej Topolski trener Zbigniew Grądys
Punkty:
Wojciech Pawenta 5
Krzysztof Ruduś 3



Brygada Bałuty RC - Alfa Bydgoszcz 5:22
Skład:
Michał Pająk/Rafał Markwant; Patryk Drygacz/Konrad Krasuski; Jakub Wojciechowski; Tomasz Matuszewski; Wojciech Pawenta; Krzysztof Ruduś/Błażej Budzisz; Łukasz Gontarek/Marek Wasiński/Andrzej Topolski trener Zbigniew Grądys
Punkty:
Wojciech Pawenta 5



Brygada Bałuty RC - Koliber 14:22
Skład:
Michał Pająk; Patryk Drygacz/Konrad Krasuski; Jakub Wojciechowski; Tomasz Matuszewski; Wojciech Pawenta; Krzysztof Ruduś; Marek Wasiński/Andrzej Topolski/Rafał Markwant trener Zbigniew Grądys
Punkty:
Patryk Drygacz 10
Krzysztof Ruduś 2
Jakub Wojciechowski 2


W turnieju punkty zdobyli:
Wojciech Pawenta 15
Krzysztof Ruduś 14 (1 przyłożenie, 1 karny, 3 podwyższenie 50%)
Patryk Drygacz 10
Jakub Wojciechowski 2 ( 1 podwyższenie 100%)