BBRC

Turniej w Poznaniu

4 maja w Poznaniu odbył się kolejny turniej z cyklu Ligi Rugby7. Nasza drużyna nie brała udziału.
Po IX turniejach w klasyfikacji ogólnej zajmujemy 13 miejsce na 40 drużyn.
Kolejny turniej w Sochczewie.
Wszystkich zachęcamy do wyjazdu z Nami 11 czerwca, więcej informacji: Zbigniew Grądys 502-719-485.
Wyniki Turnieju w Poznaniu...

Klasyfikacja PLR 7 po IX Turniejach

1/ AZS Folc Warszawa                                   52 pkt /2/
2/ Budowlani I Łódz                                        37 /2/
3/ Skra Warszawa                                          35 /3/
4/ Frogs Warszawa                                         34 /3/
5/ Tur Chojnice                                               32 /4/
6/ AlfaBydgoszcz /Unislavia Unisław    31 /2/
7/ RC Koszalin                                               30 /2/
8/ TOP Husar Bolesławiec                              29 /3/
9/ Legion Legionowo                           27 /3/
10/ Ogniwo Sopot                                          23 /2/
11/ Baltrex Siauliai                                          23 /1/
12/ Czarni Pruszcz Gdański                             21 /1/

13/ BBRC Łódz                                             20 /4/

14/ Chaos Poznań                                           20 /2/
15/ Nowa Huta Rugby Klub                            19 /3/
16/ Orkan I Sochaczew                                  19 /1/
17/ Lusis Jurbarkas                                         18 /1/
18/ AZS AWFiS Gdańsk                                18 /1/
19/ Koliber Sosnowiec                                    17 /3/
20/ Orkan II Sochczew                                   15 /1/
21/ Juvenia Kraków                                        14 /1/
22/ Biało-Czarni Nowy S±cz                           14 /3/
23/ Arka Rumia                                              14 /2/
24/ RC Goleniów                                            14 /2/
25/ Arka Gdynia                                             13 /1/
26/ CK Ursynów                                            13 /3/
27/ Rugby Klub Nowy Dwór              12 /2/
28/ Maraboes Maastricht                                11 /1/
29/ Budowlani II ŁódĽ                                    11/1/
30/ Rafineria Jasło RC                                     9 /1/
31/ Wrocławski Klub Rugby                           8 /2/
32/ Pogoń Siedlce                                           7 /1/
33/ Medvek Budapeszt                                   7 /1/
34/ Białoru¶                                                    5 /1/
35/ AZS Politechnika Warszawska                  3 /1/
36/ Union 60 Brema                                        3 /1/
37/ Rado¶ć Rugby Team                                 2 /2/
38/ TS Sokół Sopot                                        1 /1/
39/ Unislavia Unisław Alfa/ Bydgoszcz             1 /1/
40/ Posnania Poznań                                       1 /1/