BBRC

Nowe stroje Delia Atomówek Łódź

12 czerwca podczas Wakacyjnego Turnieju Rugby, odbyła się konferencja prasowa poświęcona nowym strojom Delia Atomówek Łódź.
Oto krótka relacje:

21 czerwca 2014r w Rudzie Śląskiej Delia Atomówki Łódź rozegrają ostatni turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby7.W tym ostatnim turnieju nasze łódzkie rugbistki zaprezentują się w nowych strojach ufundowanych przez głównego sponsora firmę Delia Cosmetics.
Delia Cosmetics
, to polska firma kosmetyczna i wieloletni sponsor zespołu która przedłużyła umowę sponsorską na kolejny rok. Firma z dumą wspiera drużynę od 2011 roku.

Także inne firmy zauważyły pasję i zaangażowanie dziewczyn i postanowiły wesprzeć ich działania w tym sezonie.
Przychodnia Profilaktyka i Zdrowie
od trzech lat zapewnia opiekę medyczną łódzkim rugbistom i w tym roku także nie zapomniała o drużynie.
W tym roku pojawiły się także nowi mecenasi:
Technitel Polska S.A wsparła
finansowo wyjazdy dziewczyn na turnieje
SafeJaw
zapewniła wszystkim zawodniczkom ochraniacze na zęby
Szot-Promo
od wielu lat wspiera drużynę i klub przy doborze odzieży sportowej

- W tym roku Delia Atomówki Łódź świętować będą V rocznicę powstania – mówi Zbigniew Grądys założyciel drużyny i Prezes BBRC Łódź – cieszy fakt że firmy z regionu zauważają zaangażowanie dziewczyn i dodatkowo chcą je wspierać. Rugby robi się coraz bardziej popularne wśród dziewcząt i wierzę że przy wspólnym zaangażowaniu za kolejne 5 lat będziemy świętować Mistrzostwo Polski w Łodzi. Chciałem z tego miejsca podziękować w imieniu swoim i dziewczyn za wsparcie i zaufanie jakim nas obdarzyli sponsorzy.

Obecnie Delia Atomówki Łódź zajmują VII miejsce na X klasyfikowanych drużyn. Pewne Mistrzostwa są już Mario Ladies Lechia Gdańsk, natomiast inne drużyny mają jeszcze szansę na zmianę miejsc w klasyfikacji generalnej.

- Ten sezon traktujemy szkoleniowo dla nowych dziewczyn w skąłdzie - mówi trener Damian Klimek - w przyszłym sezonie mają dołączyć do nas nowe zawodniczki m.in. z pomorza oraz kilka które już mają za sobą przygodę ze sportem.

Aktualna tabela:
1.Ladies Lechia Gdańsk
2.Diablice Igloo Ruda Śląska
3.Black Roses Posnania Poznań
4.Tygrysice Orkan Sochaczew
5.UKS Haka AZS AWF Syrenki Warszawa
6.RC Legia Warszawa
7.Delia Atomówki BBRC Łódź
8.Ladies Frogs Warszawa
9.Błyskawice KS Rugby Wrocław
10.RzKS Juvenia Kraków

(zg)