BBRC

MMM - Lublin

21 października 2017r w Lublinie odbył się pierwszy z trzech turniejów
Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. W turnieju wystartowały dwie
łódzkie drużyny: Budowlani Rugby SA oraz Atomówki BBRC Łódź, złożone z
zawodniczek i zawodników BBRC Łódź. Możliwe to było dzięki współpracy
Mistrzów Polski Budowlanych Rugby SA i BBRC Łódź.
 
W drużynie Budowlanych wystąpili sami debiutanci, którzy dopiero zaczynają przygodę z rugby i były to ich pierwsze mecze w rugby7. Trzon drużyny stanowią uczniowie klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr51 w Łodzi, a także uczniowie Szkół Podstawowych nr139 i 10 z którymi  współpracuje BBRC Łódź. Ostatecznie zajęli V miejsce.
 
Drużyna Atomówek złożona z samych dziewczyn, postawiła twarde warunki przeciwnikom i pokazała się z bardzo dobrej strony. Dziewczyny zajęły IV miejsce i były blisko zajęcia miejsca medalowego. Nie zabrakło  woli walki i chęci pokazania się z dobrej strony. Już za tydzień 29 października jako jedna drużyna wystąpią w Turnieju Dzieci i Młodzieży, który odbędzie się w Gorce Raba Niżna.
 
Klasyfikacja Turnieju:
RC Orkan Sochaczew, MKS Pogońs Siedlce, Budowlani Lublin, Atomówki BBRC Łódź, Budowlani Rugby SA
 
Drużyny zagrały w składach: Atomówki BBRC Łódź: Warszewska Rozalia, Wicińska Karolina, Kuna Paulina, Kołodziejczyk Angelika, Górska Oliwia, Siwiec Oliwia, Zimnowłodzka Wiktoria, Gumińska Iza, Gościmińska Zuzanna. 
Budowlani Rugby SA: Zając Kacper, Zając Jakub, Ciach Bartłomiej, Biela Maciej, Tracz Bartek, Kopczyński Klaudiusz, Jaworski Krystian, Wojtas
Kacper, Kozłowicz Gabriel, Piechocki Michał. 
Trenerzy: Szymon Walczak, Ernest Hejna, Zbigniew Grądys.