BBRC

Kadeci w Jarocinie

28 października 2017 roku Kadeci mieli rozegrać kolejny mecz Eliminacji Mistrzostw Polski Kadetów w Jarocinie. Niestety drużyna Sparty Jarocin nie zebrała wymaganej ilości zawodników o czym dowiedzieliśmy się już prawie na miejscu. Rozwiązaniem było rozegranie sparingu, gdzie obie drużyny połączyły się i zagrały po 13 osób.

- Niestety w sporcie tak bywa, ważne jednak że zawodnicy rozegrali mecz choć szkoda że w 13 – mówi Zbigniew Grądys trener – osobiście jestem zadowolony z postawy moich zawodników bo widać, że są zdeterminowani i w końcu oprócz dobrej gry indywidualnej zaczęli grać taktycznie, a także zaczęli wykorzystywać zagrywki które wałkujemy na treningach. Przed nami jeszcze ciężki mecz z Alfą Bydgoszcz, w przyszłym tygodniu który rozgrywany będzie awansem za z rundy wiosennej. Sparing wygraliśmy choć nikt nie liczył punktów.

Drużyna kadetów w chwili obecnej jest liderem grupy i nie przegrała żadnego meczu.

BBRC Łódź zagrało w składzie: Damian Adamiak, Kacper Połeć, Damian Topolski, Wiktor Andrzejewski, Fabian Siemiński, Jakub Ciszewski, Jonasz Łysoniewski, Artur Zaborowski, Daniel Chorąziak, Damian Gruszczyński, Tomasz Peska, Dawid Jelinek, Dawid Dobruszek, Kacper Klimowicz, Antoni Kobyłecki, Bartosz Morawski, Krystian Łańcuchowski, Dawid Nowicki. Trenerzy Zbigniew Grądys, Szymon Walczak.