BBRC

Kadeci mecz eliminacyjny do OOM

W Jarocinie 20 września nasi kadeci rozegrali swój pierwszy mecz w ramach Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. 
Dla wielu zawodników byl to pierwszy mecz w odmianie rugby XV, a także pierwszy mecz w takim składzie. Przeciwnik też był bardzo wymagający, ponieważ zawodnicy Sparty Jarocin to zawodnicy, którzy w tamtym roku byli sensacją na OOM.
Wynik odzwierciedlił różnice i BBRC Łódź uległo 63:0.
Pierwsza połowa to pełna dominacja przeciwnika, natomiast w drugiej zawodnicy z Łodzi obudzili się i zaczęli pokazywać że umieja grać w rugby.
- jest to młoda drużyna większość zawodników to młodszy wiek kadeta wsparty młodzikami, dlatego taki wynik, jednak jest to drużyna perspektywiczna, zwłaszcza ze chłopcy chcą grać i szybko się uczą. Liczę że jeszcze w tym sezonie możemy zrobić niespodziankę zwłaszcza drużynom takim jak my, które też budują skład z młodzików - mówi Zbigniew Gądys trener.

BBRC Łódź wystąpiło w składzie:
Rafał Piotrowski, Kamil Owoc, Dariusz Rodak, Adrian Ciach, Sebastian Młodzianko, Patryk Bartczak, Maciej Posiadała, Jakub Dulas, Karol Suchorzewski, Tomasz Zerbe, Kamil Michniewski, Patryk Braun, Michał Drozda, Jakub Karasek, Krystian Lik, Patryk Heindrich, Maksymilan Berent, Albert Berent, Bartek Suchorzewski. Trenerzy: Zbigniew Grądys, Szymon Walczak.