BBRC

GP Kadetów w Rugby7 - 30-05-2015

W sobotę 30 maja Kadeci BBRC Łódź rozegrali kolejny turniej GP Kadetów w Rugby7, którego organizatorem był KS Budowlani Łódź.

W turnieju udział wzięło sześć drużyn: Budowlani Łódź, Budowlani Lublin, Orkan Sochaczew, Sparta Jarocin, Skra Warszawa, BBRC Łódź.
Nasza drużyna w grupie znalazła się z Orkanem Sochaczew i Budowlanymi Lublin.
W fazie grupowej BBRC Łódź uległo Budowlanym Lublin 31:0, Orkanowi 38:0, a w fazie finałowej 31:0 Skrze Warszawa.
- Nie był to najlepszy turniej moich zawodników – mówi Zbigniew Grądys trener – w ciągu dwóch tygodni rozegraliśmy dwa mecze w rugby XV, turniej rugby7. Niestety taka duża ilość meczy odbiła się na drużynie i mamy istną plagę kontuzji, co nie ułatwia gry. Okazało się też że nie jesteśmy przygotowani do tak dużej ilości meczy, w tak krótkim okresie. Niestety brak centralnego kalendarza i duża ilość imprez powoduje to że nie ma przysłowiowo kiedy grać i nagle w ciągu miesiąca trzeba rozegrać dużo meczy. Turniej zaczęliśmy w dziewięciu a skończyliśmy w sześciu.

Jednak jestem zadowolony z postawy zawodników na boisku, pokazali charakter tym że pomimo iż wiedzieli że będzie ciężko wyszli i zagrali. Drużyny z naszej grupy zajęły pierwsze dwa miejsca.

Klasyfikacja turnieju
I Budowlani Lublin
II Orkan Sochaczew
III Budowlani Łódź
IV Sparta Jarocin
V Skra Warszawa
VI BBRC Łódź

 

BBRC Łódź: Patryk Braun, Bartłomiej Frankowski, Karol Suchorzewski, Tomasz Zerbe, Adrian Ciach, Kamil Owoc, Jakub Dulas, Jakub Karasek, Adrian Ciach. Trenerzy Zbigniew Grądys, Szymon Walczak