BBRC

Gimnazjalna Liga Rugby Tag - III Kolejka

9 stycznia w Hali Parkowej przy Małachowskiego 5 w Łodzi rozegrana została trzecia kolejka Gimnazjalnej Ligi Rugby Tag, w której udział bierze 8 drużyn z 6 szkół z województwa łódzkiego.
Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż. Turniej finałowy odbędzie się w marcu 2018 roku.
 
Na miejscu lidera umocniła się drużyna z Gimnazjum nr 10, która do tej pory nie przegrała żadnego meczu. Kolejne miejsca z taką samą ilością punktów zajmują Gimnazjum nr41 i Gimnazjum nr1. W tej kolejce pauzowało Gimnazjum z Kurowic, któremu brakuje jedynie 1 pkt., aby wejść na podium.
Kolejne miejsca zajmują Gimnazjum z Ozorkowa, Kurowice 2, Gimnazjum nr41drugi skład i drużyna Gimnazjum nr 1 złożona z samych dziewczyn. Kolejne spotkanie odbędzie się 20 marca o godzinie 11.00
 
- Bardzo cieszy udział drużyny żeńskiej z Gimnazjum nr1- mówi Zbigniew Grądys organizator i trener Atomówek Łódź - dziewczyny z każdym meczem grają coraz lepiej i trzeba podkreślić, że przygodę z rugby rozpoczęły w listopadzie już potrafią pokazać pazur z lepszymi drużynami. Kilka z nich podjęło treningi w Atomówkach i na wiosnę zobaczymy je na Mistrzostwach Polski Kobiet Rugby7 U16, które planuje zorganizować Polski Związek Rugby. Zapraszamy też inne dziewczyny, aby spróbowały swoich sił na treningach, które odbywają się w Hali Społem przy ulicy Północnej 36 w środy o 18.00 i piątki o 16.30.