BBRC

Ferie z Rugby 2014 - podsumowanie

  Po raz kolejny organizowaliśmy zajęcia podczas ferii. W tym roku zajęcia prowadzone były dla dzieci i młodzieży od 3 klasy szkoły podstawowej aż do liceum.
Zajęcia prowadzone były od 8.oo do 16.oo i oprócz zajęć z rugby można było zaznajomić się z innymi dyscyplinami sportu.
Uczestnicy mieli podczas zajęć zapewniony ciepły posiłek oraz wodę i napoje.
Do godziny 13.oo zajęcia odbywały się w Hali Parkowej przy Małachowskiego 5/7 - jednej z ładniejszych i nowoczesnych hal w Łodzi.

Codziennie odbywały się zajęcia z rugby lub Rugby Tag, ale też można było poznać tajniki koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, unihokeja, tenisa stołowego. Odwiedziła nas także Joanna Damińska która zdobyła Mistrzostwo Polski w Siłowaniu się na rękę, która zdradziła kilka tajnych chwytów. Można też było spróbować swoich sił z Joasią.

Po zajęciach w Hali organizowane były codziennie wyjścia do różnych ciekawych miejsc w Łodzi, oczywiście związanych ze sportem, wyjątkiem była wizyta w Kinie Bałtyk. Odwiedziliśmy Klub Bilardowy Frame, Klub Bowlingowy "Grakula", Basen "Wodny Raj", Laser Arenę Games.

W zajęciach udział wzięło ponad 50 uczestników, a codziennie na hali w zajęciach udział brało ponad 40 osób. Najwięcej uczestników o uczniowie łódzkich szkół podstawowych, bo aż 15 osób dziennie, co świadczy o dużym zainteresowaniu zarówno dzieci jak i rodziców rugby.

Zapraszamy do galerii GALERIA