BBRC

Plebiscyt na Sportowca Roku 2011

Rusza kolejna edycja konkursu Sportowiec Roku, klub BBRC ŁÓDŹ postanowił zgłosić swoich dwóch przedstawicieli.

Marta Jarecka - reprezentantka Polski  w Rugby 7, Mistrzyni Europy dywizji 1 B, wywalczyła tym samym awans do dywizji 1 A, co oznacza dla Polski grę z najlepszymi drużynami europejskimi. Wraz z drużyną- Atomówkami BBRC Łódź została wicemistrzynią Polski w Beach Rugby. Nasze łódzkie rugbystki zajęły w tym roku VI miejsce w klasyfikacji ogólnej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7.

Damian Klimek - Reprezentant Polski w Rugby 7. Wraz z drużyną -  BBRC Łódź  zdobył III miejsca w Finale PLR7 2010. Podstawowy zawodnik drużyny XV w BBRC Łódź.

Aby pomóc naszym kandydatom zaistnieć w plebiscycie Klub BBRC ŁÓDŹ prosi aby KAŻDY wysłał na maila sport@dziennik.lodz.pl zgłoszenie kandydatury Marty i Damiana, kopię maila proszę wpisać adres biuro@bbrclodz.pl.