BBRC

Żacy na TDiM w Łodzi

Dnia 14.05.2017 odbył się Regionalnych Rozgrywek Dzieci i Młodzieży na stadionie przy ul. Górniczej 5. W rozgrywkach żaków udział wzięły następujące kluby: BBRC Łódź, Orkan Sochaczew, Budowlani Lublin, KS Budowlani Łódź. Nasi młodzi adepci zajęli III miejsce.

- III miejsce udało im się nam zdobyć dzięki wygranej ze swoimi rówieśnikami z Lublina – mówi trener Ernest Hejna - brakuje nam ogrania i wysokiej frekwencji na treningach podstawowych zawodników. Kibice obserwujący ten turniej uważali że w tej ekipie jest duży potencjał. Dla mnie dużym sukcesem jest powiększająca się liczebność zawodników w zespole. Po turnieju Wojtani udało się rozegrać te rozgrywki kilkoma nowymi zawodnikami. Jeżeli tylko przyłożą się do trenowania oraz zwiążą przyszłość z rugby, mają szansę na odnoszenie najwyższych sukcesów, czego bardzo im życzę. Chciałbym też podziękować Marcie Jareckiej za nieocenianą pomoc.

Zagraliśmy w składzie: Bartek Pietrzak, Daniel Trocha, Krzysztof Śnieć, Bartek Zaborowski, Jakub Mikołajczyk, Iza Gumińska, Mikołaj Zieleniewicz, Norbert Lewandowski, Kacper Zając, Jakub Zając Trener Ernest Hejna